ARCHÍV‎ > ‎Aktuálně‎ > ‎

Den města Frenštát pod Radhoštěm

přidáno: 20. 6. 2017 5:22, autor: Elena Janiczaková   [ Aktualizováno 27. 6. 2017 4:39 uživatelem Marcel Lipták ]
Město Frenštát pod Radhoštěm si letos připomíná 635 let od svého vzniku. V pátek 9. června 2017 si ho všichni obyvatelé mohli  připomenout akcí Den města a den sociálních služeb Frenštátu pod Radhoštěm.
Pestrý celodenní program probíhal od 10 hodin na frenštátském náměstí,  odpolední část byla věnována umění, hudbě a tanci.  Naše Základní umělecká škola v jeden a půl hodinovém programovém bloku představila své orchestry, sólisty, pěvecký sbor i taneční obor.
"Dnes se to moc povedlo. Všechna vystoupení byla velmi pěkná, zvláště se mi líbilo vystoupení Swing bandu Jirky Pokorného a dětského houslového orchestru Houslissimo. Ale takto bych mohl pokračovat a nakonec bych vyjmenoval úplně všechny, kdo tu dnes za lidušku vystupují. Opravdu jsem na všechny naše žáky moc hrdý," zhodnotil vystoupení ředitel ZUŠ Frenštát p. R. Vladimír Vondráček.
Nutno podotknout, že nejen v "našem" bloku se objevili žáci naší ZUŠ. V dopoledních programech, kterými se představily základní školy našeho města, se také prezentovala naše práce - mj. finalisté pěvecké soutěže základních škol.
Každopádně Den města se opět povedl.
Comments