ARCHÍV‎ > ‎Aktuálně‎ > ‎

Druhý ročník Rodinného muzicírování slavil úspěch

přidáno: 17. 4. 2012 7:15, autor: Vladimír Vondráček   [ aktualizováno 17. 4. 2012 7:55 ]
     Ve čtvrtek 29. března se uskutečnil již druhý ročník zajímavé společensko-soutěžní akce Rodinné muzicírování aneb hraje, zpívá anebo tančí celá rodina. Jedná se o společenský večer, během kterého na pódiu v malém sále Domu kultury předvádějí různě početná rodinná uskupení svůj secvičený umělecký program. 
     Před dvěma roky se účastnilo večera celkem 9 soutěžních rodinných týmů, letos vzrostl počet na 11 soutěžících. V malém sále tedy bylo opravdu nabito a celý program probíhal v báječné atmosféře.
    Po skončení soutěžních vystoupení vyplnila příjemně  necelou půlhodinku svojí hudbou kapela Last Minute a v tomto čase měla odborná porota složená ze starších žáků ZUŠky možnost dobře vyhodnotit celý průběh soutěžní akce a zejména rozdělit zajímavé ceny. Pro letošní ročník se podařilo sehnat řadu sponzorů a ceny byly opravdu motivující a přinesou výhercům zajímavé zážitkové momenty. Proto patří velký dík našim sponzorům, kterými jsou:

Studio AURA - věnovalo rodinnou vstupenku do solné jeskyně
Radniční restaurace - věnovala poukaz na služby restaurace
Skialpin Pustevny s.r.o. - věnoval rodinnou zpáteční jízdenku na Pustevny
Lanové centrum TARZANIE - věnovalo rodinnou vstupenku do lanového centra
Hotel Ráztoka - věnoval dárkový poukaz na služby hotelu
Motokáry Go Kart - věnovali dárkový poukaz na jízdy na motokárách

a v neposlední řadě patří velký dík také  Městskému kulturnímu středisku ve Frenštátě p. R., které bylo partnerem celé akce a věnovalo také řadu zajímavých cen v podobě vstupenek na kulturní akce.

MOC DĚKUJEME !!!!!

      Protože celá akce se opravdu dle našeho mínění i reakce a názorů zúčastněných rodinných aktérů velmi povedla, budeme i v dalších letech v Rodinném muzicírování  pokračovat a přát si zachování přízně našich sponzorů, bez kterých by naše soutěžní klání postrádalo potřebnou motivaci v podobě atraktivních zážitkových cen.
    Ať tedy dále naše rodiny prožívají příjemné chvíle s hudbou, tancem anebo při společné návštěvě nějaké sportovní či kulturní atrakce, protože pozitivní a intenzivní společné i umělecké rodinné prožitky jsou v dnešní době velmi potřebné a nezastupitelné ...
Vladimír Vondráček - ředitel školy

Rodinné muzicírování 29. 3. 2012

Comments