ARCHÍV‎ > ‎Aktuálně‎ > ‎

Informace o stěhování školy - projekt dostavby a rekonstrukce ZUŠ

přidáno: 5. 4. 2011 6:25, autor: Vladimír Vondráček   [ aktualizováno 18. 4. 2011 13:42 ]

Vážení rodiče (zákonní zástupci),

            jak je napsáno v předchozí publikované aktualitě, úspěšně jsme ve spolupráci s městem získali projekt, díky kterému bude budova ZUŠ zrekonstruovaná a dostavěná o patro. Stavba bude probíhat od května 2011 do konce ledna 2012. Termín zahájení stavby a s tím spojeným stěhování celého provozu školy (kromě výtvarného oboru – ten zůstává v prostorách DK i nadále) je nastaven na pondělí 2. května, kdy je vyhlášené ředitelské volno na celý týden. 

Provoz školy - hudebního oboru - bude v prostorách Střední průmyslové školy v zadním traktu, kde je jedna budova sloužící jako ubytovna pro studenty volná a ZUŠ bude po dobu stavby v jednom patře této budovy. V další části tohoto textu máte mapu s určením polohy vstupu do nových dočasných prostor ZUŠ. 

Výuka tanečního oboru bude probíhat v aule SPŠ - vchod je zpravé části hlavní budovy - v pravém traktu v zadní části.

Přestěhováním školy vzniknou některým žákům potíže s dostupností (např. od autobusových zastávek je to oproti současné škole o min. 15 min chůze dále), protože stávající rozvrh bude zachován, je třeba abyste případné vzniklé rozvrhové problémy zkonzultovali přímo se svými učiteli a společně je musíme zvládnout.

Předem děkuji Vám všem za porozumění a ochotu při řešení všech potíží, které v souvislosti s realizací projektu vzniknou. Od února 2012 se na Vás budeme těšit v krásné nové škole.

S poděkováním a pozdravem Vladimír Vondráček - ředitel ZUŠ                

A na co se od února 2012 můžeme těšit?

  • celkově zrekonstruovaná budova ZUŠ a nové další patro
  • nová střecha
  • instalace výtahu
  • nová okna
  • natřená fasáda
  • výměna rozvodů vody
  • výměna odpadů
  • celková renovace sociálních zařízení (což už je velmi potřebné)

                  Škola projektem kromě rekonstrukce stávajících prostor získá v podkroví 3 velmi potřebné učebny včetně jejich vybavení – nový taneční sál, ateliér pro výtvarný obor a jednu učebnu pro obor hudební a také další sociální zařízení pro handicapované a šatnu. Škole tyto prostorové možnosti konečně usnadní efektivněji uspokojovat stále rostoucí poptávku po uměleckém vzdělávání v našem regionu.

Děkujeme tímto městu za úspěšnou spolupráci na projektu!


Situační mapa nových prostor ZUŠ – Frenštát p. R.

 

Rozvrh do konce tohoto školního roku bude zachován, stejně jako číselné označení učeben (situační plán učeben bude umístěn při vchodu v nových prostorách)!!!

 

!!! STĚHUJEME SE !!!
OD PONDĚLÍ 2. DO PÁTKU 6. KVĚTNA

od 2. do 6. května jsou tedy vyhlášeny
volné dny pro žáky - ředitelské volno!!!

výuka hudebního a tanečního oboru  se od pondělí 2. května do pátku 6. května ruší!!! (výtvarný obor bude učit normálně dál - zůstává i nadále v prostorách DK)

Výuka hudebního a tanečního oboru začne v prostorách SPŠ v pondělí 9. května!

Comments