ARCHÍV‎ > ‎Aktuálně‎ > ‎

Rodinné muzicírování se velmi vydařilo

přidáno: 24. 3. 2014 13:39, autor: Vladimír Vondráček   [ aktualizováno 24. 3. 2014 13:53 ]
Již tradiční akce Rodinné muzicírování aneb hraje, zpívá anebo tančí celá rodina  si potřetí v řadě našla své příznivce a zejména soutěžící. Celkem 8 rodin se zúčastnilo letošního klání, které se koná pravidelně ve dvouletém cyklu. Soutěžící mohou předvést libovolně ztvárněné vystoupení, ve kterém se hraje, zpívá anebo i tančí. Většina vystupujících rodin volila hudební vystoupení prokládané zpěvem, nicméně při jednom čísle došlo i na tanec s pulsací hudby pod pódiem, kdy maminka povzbuzujíce své ratolesti na pódiu krásně téměř tanečně pulsovala s hrajícími dětmi. 

Motivace se celé akce zúčastnit je každoročně podpořena zajímavými zážitkovými cenami. Do letošního ročníku se podařilo angažovat celou řadu sponzorů, kteří věnovali zážitkové ceny, které si mohou jejich výherci užít v rodinném pojetí. Sponzorům patří tedy velký dík!

Letos se uskutečnilo celé soutěžní klání nově v prostředí auly Gymnázia a SPŠ, která zapůsobila po všech stránkách jak na soutěžící, diváky i organizátory velmi příjemně. Díky tedy vzdáváme také paní ředitelce Mileně Vaverkové, která nám prostory umožnila využít.

A protože bylo všem na Rodinném muzicírování dobře, budeme se těšit zase za dva roky na další - již čtvrtý - ročník.¨

Rodinné muzicírování


Comments