ARCHÍV‎ > ‎Aktuálně‎ > ‎

Rodinné muzicírování v příjemné atmosféře již počtvrté

přidáno: 22. 3. 2018 8:03, autor: Vladimír Vondráček   [ aktualizováno 23. 3. 2018 2:16 ]
        Rodinné muzicírování přineslo již počtvrté setkání týmů rodinných příslušníku, kteří v soutěžním klání předvedli své hudebně taneční aranžmá na pódiu v malém sále domu kultury. Soutěžilo se stejně jako v minuých letech o velmi atraktivní ceny sponzorů, které byly nejen velkou motivací k výkonům, ale také příjemnou satisfakcí pro rodinné snažení v této již tradiční soutěžně společenské akci.
            Letošní již čtvrté Rodinné muzicírování nabídlo soutěžní přehlídku 7 zúčastněných rodin, které si připravily své velmi pestré programy. Těsně před soutěží musela bohužel kvůli nemoci odstoupit rodina Špačkových, která se zatím účastnila každého ročníku! 
            Večer příjemně plynul a po představení všech čísel vystoupil sbor Senzaband s Věrkou Marhevskou, jenž svými písněmi vyplnil čas, kdy se odborná porota radila, jak rozdělit mezi 7 soutěžících 9 zážitkových cen. V porotě zasedali bývalí a současní žáci - Anežka Vacková, Karolína Frejlichová a Marek Tragan. Při předávání cen na pódiu pak porotci konstatovali, že úkol spravedlivého rozdělení cen byl věru nelehký.
                Vše se ale zdárně podařilo zvládnout a všechny rodiny si odnesly zážitkové ceny - poukazy, které jim umožní rodinné setkání a vyžití, při němž zavzpomínají na příjemný večer soutěžního klání. Na závěr tedy ještě jednou velmi děkujeme všem sponzorům, všem soutěžícím za krásné výkony a posluchačům za krásnou atmosféru. VIVAT Rodinnému muzicírování 2020!!!


Comments