ARCHÍV‎ > ‎Aktuálně‎ > ‎

Setkání seniorů Trojanovic

přidáno: 27. 10. 2015 14:08, autor: Elena Janiczaková   [ Aktualizováno 20. 1. 2016 4:28 uživatelem Vladimír Vondráček ]
Ve čtvrtek 15. 10. 2015 se v Trojanovickém hotelu Beskyd konalo tradiční "společné posezení seniorů".  Žáci naší ZUŠky zpříjemnili toto podzimní odpoledne pestrým programem.
Po úvodním slovu starosty zahrála Věžní hudba pod vedením pana učitele Jiřího Pokorného. Na úvod zazněla Fanfára (autor J. Pokorný). Dále Instruktivní duet č.15 od C. Th. Henniga, Pomalý tanec (anonym), Stage right od Dava Mc Keovna a na závěr  Fanfára č. 2 a Pásli ovce... opět skladba a aranže od pana učitele Jiřího Pokorného. Takto se představil nejen jako pedagog, ale i skladatel .
                                                                     
Houslissimo pod vedením paní učitelky Veroniky Střalkové zahrálo na úvod tradičně skladbu "Houslissimo hymnu", písničky z pohádek ( Na políčku, v jetelíčku, O makové panence...), něco málo klasiků (skladby W. A. Mozarta, J. Brahmse). Na závěr oblíbené trio skladeb: Malý čardáš, Piráti z Karibiku a Gamma Jazz., na klavír je doprovázela paní učitelka Martina Hanáková. Nutno dodat, že Piráti z Karibiku vzbudili v publiku velký ohlas.


Comments