ARCHÍV‎ > ‎Aktuálně‎ > ‎

úspěchy našich žáků v krajských kolech soutěží ZUŠ

přidáno: 23. 4. 2018 11:12, autor: Marcel Lipták   [ aktualizováno 23. 4. 2018 11:52 ]
V krajském kole soutěží ZUŠ ve hře na dechové nástroje získali :
Lukáš Jahnický - zobcová flétna 3. místo, (ze třídy Marcela Liptáka), Jakub Vařák - klarinet 2. místo, Karel Vetešník - klarinet 3. místo, (ze třídy Michala Gemrota), Sebastian Šupola - trubka 2. místo, )ze třídy Jiřího Pokorného), Vojtěch Prášek - trombon ze třídy Jiřího Pokorného získal 1. místo s postupem do ústředního kola, které se bude konat ve čtvrtek 3.5.2018 v ZUŠ Jana Hanuše v Praze.

V krajském kole soutěží ZUŠ ve hře na bicí nástroje získal : Jakub Vondráček 3. místo (ze třídy Petra Strahala)

V krajském kole soutěží ZUŠ v oboru sólový zpěv získaly : Veronika Jurková a Veronika Pavlátová (ze třídy Eleny Janiczakové), Aneta Rozumková (ze třídy Věry Marhevské) - 2. místa

V krajském kole soutěží ZUŠ ve hře na cimbál získali žáci ze třídy Jaroslava Kneisla : Renata Hrabovská 2. místo,  Dominik Ryška 1. místo bez postupu, Markéta Strakošová a Anna Strakošová 1. místa s postupem   do ústředního kola , cimbálové dua Markéta Strakošová - Mikuláš Nikel a Anna Strakošová - Renata Hrabovská 1. místa s postupem do ústředního kola, které se bude konat 24.5. - 25.5.2018 v ZUŠ Mikulov.

V krajském kole Soutěžní přehlídky tanečního oboru získaly žákyně ze třídy Anny Vondráček Janíkové : 6. ročník /I.stupně s choreografií Žvýkačka  - stříbrné pásmo a 4. ročník /I. stupně s choreografií Výrobní linka - zlaté pásmo s postupem do ústředního kola , které se bude konat 31.5. - 2.6.2018 v ZUŠ Uherské Hradiště.

Všem postupujícím žákům a jejich učitelům blahopřejeme a přejeme hodně úspěchů při reprezentaci naší školy v ústředních kolech.Comments