ARCHÍV‎ > ‎Aktuálně‎ > ‎

Výsledky našich úspěšných žáků v soutěžích ZUŠ

přidáno: 19. 3. 2015 10:03, autor: Elena Janiczaková   [ Aktualizováno 26. 3. 2015 9:13 uživatelem Vladimír Vondráček ]
Jako každý rok probíhají i letos soutěže základních uměleckých škol v jednotlivých oborech. Letos to byly soutěže: soutěž ve hře na lidové nástroje, souborové a komorní hře lidových nástrojů a ve hře smyčcových souborů a orchestrů – tato se konala na naší ZUŠ 16. 2. 2015



e



Soutěžící ocenění v této soutěži:

Hra smyčcových souborů:

2. kategorie – smyčcový soubor Houslissimo - 1. místo s postupem (paní učitelka Veronika Střálková)


Soubory lidových muzik:

3. kategorie – cimbálová muzika Strunka - 2. místo (paní učitelka Veronika Machander)


Hra na cimbál:

2. kategorie –   Hrabovská Renata - 1. místo s postupem

                                          Strakošová Anna - 1. místo s postupem

4. kategorie –   Strnadel Martin - 1. místo s postupem

6. kategorie –   Cochlar Ondřej - 1. místo s postupem

(všichni žáci ze třídy pana učitele Jaroslava Kneisla)


Dále to byla soutěž v sólovém zpěvu konaná 17. 2. 2015 v Příboře.


O. kategorie –   Deáková Vanda - 2. místo (ze třídy paní učitelky Eleny Janiczakové)

                                           Pavlátová Veronika - 2. místo (ze třídy paní učitelky Eleny Janiczakové)

                                           Pustějovská Adéla - 1. místo s postupem (ze třídy p. uč. Eleny Janiczakové)

1. kategorie –     Hubálková Thea Mája - 1. místo s postupem (ze třídy p. uč. Věry Marhevské)

3. kategorie –     Olejníčková Natálie - 2. místo (ze třídy paní učitelky Eleny Janiczakové)

4. kategorie –     Kohnová Michaela - 2. místo (ze třídy paní učitelky Eleny Janiczakové)

                                            Kotrbová Lucie - 2. místo (ze třídy paní učitelky Eleny Janiczakové)

9.A kategorie – Pustková Martina - 1. místo s postupem (ze třídy p. uč. Eleny Janiczakové)

9.B kategorie – Urbásek Tomáš - 1. místo s postupem (ze třídy p. uč. Věry Marhevské)


Pak také soutěž ve hře na bicí nástroje a dechové nástroje žesťové, konaná v ZUŠ J. A. Komenského ve Studénce:


Bicí nástroje sólo:

I. kategorie - Dudková Anežka - 1. místo s postupem (ze třídy pana učitele Petra Strahala)


Dechové nástroje žesťové:

Pozoun:

I. kategorie -Bambuch Ondřej - 2. místo (ze třídy pana učitele Jiřího Pokorného)

                                   Prášek Vojtěch - 2. místo (ze třídy pana učitele Jiřího Pokorného)


Trubka:

1. kategorie – Fus Vojtěch - 1. místo s postupem (ze třídy pana učitele Jiřího Pokorného)

                                      Makový Petr - 2. místo (ze třídy pana učitele Jiřího Pokorného)

3. kategorie – Černoch Karel - 2. místo (ze třídy pana učitele Jiřího Pokorného)

4. kategorie – Macíček František - 2. místo (ze třídy pana učitele Jiřího Pokorného)

6. kategorie – Prášek Petr - 2. místo (ze třídy pana učitele Jiřího Pokorného)



A v neposlední řadě soutěž ve hře na dechové nástroje dřevěné, kterou rovněž pořádala naše ZUŠ, a to 3. a 4. března 2015 na naší ZUŠ


Hra na příčnou flétnu:

1. B kategorie – Uvírová Daniela - 2. místo (ze třídy pana učitele Marcela Liptáka)


Hra na klarinet:

1. B kategorie – Fojtík Pavel - 2. místo (ze třídy pana učitele Michala Gemrota)

2. kategorie –    Adámek Silvestr - 3. místo (ze třídy pana učitele Michala Gemrota)

                                            Kubica Jiří - 3. místo (ze třídy pana učitele Michala Gemrota)


Comments