ARCHÍV‎ > ‎Aktuálně‎ > ‎

Závěrečné vystoupení tanečního oboru

přidáno: 8. 11. 2013 9:16, autor: Vladimír Vondráček   [ aktualizováno 8. 11. 2013 9:16 ]
    Ladné pohyby těla, zajímavě vybraná hudba a pestré choreografie v podání tanečního oboru naší ZUŠky - tak to byla opravdu krásná podívaná v úterý 11. června ve frenštátském kině. Taneční obor připravil na své vystoupení dvouhodinový sled čísel, ve kterém se představily jednotlivé ročníky žáků tanečního oboru. 
    Zároveň na tomto vystoupení předvedly své absolventské dovednosti také dívky, které ukončují některý cyklus svého studia tanečního oboru. Dívky dostali také pamětní list a památeční foto včetně malých dárků od svých učitelek.
    Za celým program stojí naše tři učitelky Anna Janíková, Ludmila Šimíčková a Adriena Hanáková, z nichž dvě si i sami v některých číslech zatančili. Ludmila Šimíčková se musela této příjemné aktivity pro letošní rok zříci, protože jí to těhotenství již neumožnilo.
    Novinkou letošního vystoupení byl profesionální taneční povrch baletizol, který jsme si vypůjčili ze ZUŠky ve Frýdlantu a i tímto vyjadřujeme velké díky. Díky parádním podmínkám na pódiu i skvělému hudebnímu proudu, který měl pevně za mixážním pultem Petr Strahal, se celé vystoupení báječně povedlo. Také světla jsme si již po několikáté obsluhovali sami a nutno říci, že z Rosti Huse i Michala Gemrota se pomalu stávají profesionální osvětlovači.
    Děkujeme všem, kteří nás přišli na závěrečné vystoupení podpořit a těšíme na další akci na shledanou.

Závěrečné vystoupení tanečního oboru - foto Tomáš Gardelka


Comments