Večerní kurzy pro dospělé

Pokud u sebe vnímáte nevyužitý potenciál a skryté umělecké vlohy, pak neváhejte a přijďte do základní umělecké školy. Letos již po 11. nabízíme pro veřejnost večerní kurzy, které letos budou ve své nabídce zahrnovat večerní výtvarné kurzy a kurzy fotografie.

Večerní výtvarné kurzy patřily k prvním kurzům, které ZUŠka veřejnosti nabízí již od roku 2006. Mnozí z účastníků ve výtvarných kurzech pokračují anebo se po pauze vracejí. V letošním roce budou tedy nabízeny jak kurzy pro pokročilé, tak pro začátečníky a dle zájmu pak budou po domluvě s účastníky realizovány. Zájemcům se budou věnovat osvědčení lektoři Pavel Strnadel a Zdeněk Jalůvka, v případě zájmu o lidová řemesla také Martina Kopáčková.

V letošním roce se vracíme také ke kurzům fotografie, které se těšily v minulosti velké oblibě. Lektorem je fotograf Tomáš Gardelka a letošní kurzy nabízí zájemcům nově zrekonstruované prostory, které budou výhradně sloužit fotografickým aktivitám. Účastníci fotografického kurzu se mohou těšit na tvůrčí zázemí s instalovanou technikou, které nabízí výborné zázemí pro rozvoj uměleckého potenciálu.

O jednotlivých kurzech se dozvíte více na našem webu a očekávaný začátek kurzů bude koncem září až začátkem října 2018. Těšíme se na vás :-)

                            Večerní výtvarné kurzy                       Kurzy fotografie 

Kurs výtvarných řemesel


Práce účastníků večerních výtvarných kurzů