Air Hoop středa

Pro velký zájem přidáváme středeční Aerial Hoop 18+ kurz pro dospělé s lektorkou Michaelou Dorotíkovou. 

Aerial Hoop – neboli závěsná akrobacie v kruhu, která se provádí ve výšce 2 metry nad zemí. Aerial hoop kombinuje, tanec, posilování, sport a akrobacii. Původně byla cirkusovou disciplínou, která se pomalu rozšiřuje do světa a stává se tak velmi oblíbenou sportovní, volnočasovou aktivitou.

Aerial Hoop kombinuje flexibilní a silové cvičení velmi zábavnou formou. Při této aktivitě posílíte celé tělo, a to i svaly, které při běžném cvičení opomíjíte. Získáte také lepší koordinaci těla a zvýšíte si svou vytrvalost a flexibilitu. Díky vyplavením endorfinu se vám zvedne nálada, zklidníte své emoce a zapomenete na stres okolo vás.

Na prvních lekcích se naučíme základní věci, správné uchopení kruhu, nálezu na něj a také základní prvky a sedy. Postupně se budeme propracovávat k náročnějším prvkům a přechodům. Součástí hodiny je také cvičení mimo kruh, a to posilování a protahování.

O lektorce:

Vždy jsem se věnovala nějakému sportu už od dětství. Ať už to byl aerobic, street dance, latina, tak mě v roce 2011 uchvátil pole dance a už jsem u něho zůstala. K pole dance se v roce 2013 přidala akrobacie v závěsném kruhu (aerial hoop) a akrobacie na šále (aerial silks).

V minulosti jsem vyučovala hodiny pole dance a aerial hoop v Novém Jičíně, Ostravě, Frýdku-Místku a Valašském Meziříčí. V současnosti vyučuji hodiny pole dance ve Frenštátě p.R.

Jsem vlastníkem certifikátu Instruktor Pole Dance a Fitness, akreditovaný MŠMT ČR.


Zavěste se do kruhu a lekci za lekcí překonávejte sama sebe!Informace ke kurzu

Kdy: Středy od 20:05 – 21:05 (začínáme 6. listopadu 2019)

Kde: Taneční sál ZUŠ Frenštát pod Radhoštěm

Lektor: Ing. Michaela Dorotíková, DiS.

Tel.: 776 347 113

Email: studio.galaxy@seznam.cz

S sebou: delší legíny, tričko/tílko, obuv není potřeba, pití

Cena: 1.000 Kč za kurz (10 lekcí) - úhrada bude proti zaslanému platebnímu poukazu, rozeslanému přihlášeným účastníkům

Platba: bankovním převodem v termínu do 5 dnů po zaslání platebního poukazu (nejpozději musí být poplatek zaplacen do konání první lekce)

Minimální počet pro otevření kurzu v daném termínu a čase je 6 účastníků, maximální počet je 8 účastníků.


Těšíme se na vás :-)
Comments