Port de Bras


Začněte s PortDeBras!
  • PortDeBras je originální cvičební aerobní program typu Body & Mind. Jde o cvičební program vycházející z pohybů klasického i moderního tance, které jsou doplněny pohyby pro funkční a efektivní, ale zároveň šetrné a přirozené, posílení i protažení svalů celého těla.
  • Autoři označují PortDeBras jako tanečně-kondiční trénink pro všechny, tzn. nejde o lekci pro tanečníky, ale pro běžnou veřejnost, které je uzpůsobena mírou obtížnosti, postupným způsobem výuky, respektováním fyziologického rozsahu pohybů, důrazem na pozitivní zdravotní aspekty jednotlivých pohybů atd.
  • Plynulá sestava cviků harmonicky posiluje a protahuje svaly celého těla, mobilizuje páteř a zlepšuje pohyblivost kloubů. Velký důraz se klade na správné postavení a zapojení hlubokých svalů centra těla. Výsledkem je přirozeně ladný a zdravý pohyb.
  • Každá lekce PortDeBras začíná zahřátím, následuje sekvence jednoduchých prvků, kterou postupně zdokonalujeme do podoby konečné choreografie. Všechny sestavy jsou snadno zapamatovatelné a plynule přecházejí jedna v druhou. Hodina pokračuje posilováním, protažením a uvolněním.
  • PortdeBras je vhodné pro všechny, kdo chtějí procvičit správné držení těla a posílit záda. Správný postoj je základ všech cviků PortDeBras. Při posilování se klade důraz zejména na břicho, což je pro správné držení těla ideální.
  • Při hodinách pracují hlavně ramena a paže - většina cviků je doprovázena ladným pohybem rukou. Z baletu si PortDeBras vzalo základy - dojde tedy například i na polodřep - demi-plié. Hodin se však nemusí nikdo bát - žádná taneční průprava není potřeba, cviky zvládne každý.

KDY: každé PONDĚLÍ od 19. 00 hod.

KDE: ZUŠ Frenštát p. R., moderní taneční zrcadlový sál

LEKTOR: Ing. Adriena Bordovská

CENA: 50 Kč


Nutná rezervace pomocí SMS na tel. 602 406 740 nebo na e-mail: adriena.bordovska@zusfrenstat.cz!!!

Začínáme v pondělí 21. září v 19 hodin

S sebou: pohodlné oblečení, pití, případně ručník a podložku na cvičení, obuv není potřeba
Pro bližší informace: Adriena Bordovská, adriena.bordovska@zusfrenstat.cz, (+420) 602 406 740Comments