Taneční lekce

TANEČNÍ LEKCE 

 

Chtěl/a by jsi zkusit něco nového a postavit se v létě menší výzvě ? Pak je tento minikurz právě pro tebe ! Přijď si do ZUŠ zatančit a naučit se něco nového. Během pěti lekcí si zdokonalíš svou flexibilitu, kondičku a naučíš se krásnému tanečnímu stylu - Contemporary dance. Kurz je určen jak pro pokročilé tanečníky, tak i pro úplné ZAČÁTEČNÍKY !! 

 

Contemporary dance je moderní výrazový tanec. V této formě tance se velmi často objevují nepředvídatelné změny v rytmu, rychlosti a směru. Cíl contemporary spočívá v nalezení nenucenosti pohybu použitím přirozených linií těla a jeho energie. Právě tímto se contemporary dance liší od tradičních tanečních stylů. Contemporary vychází z osobnosti jednotlivce a díky tomu se stává velmi zábavnou a příjemnou aktivitou.

 

Tanec je úžasnou formou terapie, při které zapomenete na každodenní stres a dokonale se uvolníte. Během pěti tanečních lekcí se naučíme jak správně držet tělo, zlepšíme svou flexibilitu, posílíme svaly a naučíme se pár tanečních choreografií. 

 

CO TĚ ČEKÁ ?

Vždy se spolu nejprve rozcvičíme - zahřátí, posilování, flexibilita. Naučíme se základní techniku, kterou budeme využívat v následující choreografii. 

 

KDY A KDE ? 

Taneční lekce budou probíhat v tanečním sále ZUŠ Frenštát p. R. - 3. patro - každé úterý 18:00 - 19:30 v daných termínech viz. níže: 


1. lekce - 21. 7. 2020
2. lekce - 28. 7. 2020
3. lekce - 04. 8. 2020
4. lekce - 11. 8. 2020
5. lekce - 18. 8. 2020

 

CENA ?

Cena lekcí je 750,- Kč za 5 lekcí 

Platba bankovním převodem, podrobnější informace budeme zasílat na emaily.

 

S SEBOU

Skvělou náladu a chuť se naučit něco nového , sportovní oblečení 

na cvičení - výběr nechávám zcela na vás :) 

(obuv není potřeba, budeme tančit bosky nebo v ponožkách) 

 

KONTAKT NA LEKTORKU

tel. 725 833 114

email: luciestrackeova@gmail.com

 

MINIMÁLNÍ POČET PRO OTEVŘENÍ TANEČNÍCH LEKCÍ JE 6 ÚČASTNÍKŮ, MAXIMÁLNÍ POČET JE 10 ÚČASTNÍKŮ !

VĚKOVÁ KATEGORIE 15+ 

 PŘIHLÁŠKA ZDE 


 Těšíme se na vás :-)Comments