V pátek 15. května vyjela směr Praha naše mladší věžní hudba, která se probojovala do ústředního kola soutěže ZUŠ v souborové hře na žesťové hudební nástroje. Janek, Ctirad, Vojta, Markéta, Elena a Tonda hrají pod taktovkou pana učitele Jiřího Pokorného. A z Prahy si kromě skvělých zážitků domů přivezli krásnou 3. cenu. BLAHOPŘEJEME!
© 2025 Základní umělecká škola, Frenštát pod Radhoštěm, Tyršova 955, příspěvková organizace
Kontaktovat webmastera, Prohlášení o přístupnosti, Mapa stránek | ANTEE s.r.o. - Tvorba webových stránek, Redakční systém IPO