Ve středu 13. května, proběhla ve Výstavní síni Albína Poláška ve frenštátském Domě kultury, tradiční slavnostní vernisáž prací žáků výtvarného oboru naší ZUŠky.
Ta letos prezentuje práce napříč ročníky, největší prostor je však vyhrazen pěti absolventům. Vystavené díla vznikaly během letošního a loňského roku a paní učitelka vybrala ty nejzajímavější - od malby, přes grafiku klasickou i počítačovou, až například po keramickou tvorbu.
Výstava bude přístupná každý týden od út - so - od 9 do 17 hodin až do 20. června 2026, tak se nezapomeňte přijít podívat!
foto: Vlastimil Bjaček
© 2025 Základní umělecká škola, Frenštát pod Radhoštěm, Tyršova 955, příspěvková organizace
Kontaktovat webmastera, Prohlášení o přístupnosti, Mapa stránek | ANTEE s.r.o. - Tvorba webových stránek, Redakční systém IPO