ZUŠ Frenštát pod Radhoštěm
ZUŠ Frenštát pod Radhoštěm
ZUŠ Frenštát pod Radhoštěm
ZUŠ Frenštát pod Radhoštěm
ZUŠ Frenštát pod Radhoštěm
Drobečková navigace

Úvod > Život ZUŠky > Aktuality z naší školy - Zuškovinky > Vypravili jsme autobus na muzikál

Vypravili jsme autobus na muzikál



Ve středu 13. května jsme se zhruba po roce vrátili na muzikálovou scénu Národního divadla moravskoslezského. A to proto, abychom si užili atmosféru úžasného představení Mamma mia. Vloni jsme měli tu čest účastnit se jedné z finálních zkoušek a teď, teď jsme to viděli se vším všudy..... a byla to NAPROSTÁ PECKA!

Překrásná scéna, zářivé kostýmy a fantastické výkony všech účinkujících. Málem jsme si ruce utleskali, jak jsme byli nadšení. Vzhledem k tomu, že naše osazenstvo tvořila velká parta zpěvaček, jsme zvědaví, co teď bude jejich nej repertoár.

mamma mia
mamma mia
mamma mia
mamma mia