Ve středu 13. května jsme se zhruba po roce vrátili na muzikálovou scénu Národního divadla moravskoslezského. A to proto, abychom si užili atmosféru úžasného představení Mamma mia. Vloni jsme měli tu čest účastnit se jedné z finálních zkoušek a teď, teď jsme to viděli se vším všudy..... a byla to NAPROSTÁ PECKA!
Překrásná scéna, zářivé kostýmy a fantastické výkony všech účinkujících. Málem jsme si ruce utleskali, jak jsme byli nadšení. Vzhledem k tomu, že naše osazenstvo tvořila velká parta zpěvaček, jsme zvědaví, co teď bude jejich nej repertoár.
© 2025 Základní umělecká škola, Frenštát pod Radhoštěm, Tyršova 955, příspěvková organizace
Kontaktovat webmastera, Prohlášení o přístupnosti, Mapa stránek | ANTEE s.r.o. - Tvorba webových stránek, Redakční systém IPO