V sobotu 16. května se sólové zpěvačky Majda, Adéla a Terka ze třídy Eleny Janiczakové a Věry Marhevské vypravily na soutěž v moderním zpěvu. Ta už podruhé proběhla v sále Základní umělecká škola Leoše Janáčka, Frýdlant nad Ostravicí, kde se sjeli zpěváci z celého kraje. Stovka soutěžících vytvořila v sále opět neskutečnou atmosféru.
Předsedkyně poroty Oĺga Bezačinská v závěru zmínila: „Dnešními výkony jste nás naprosto přesvědčili, že jste výborní zpěváci, skvělí muzikanti a že máte parádní učitele. A pevně věřím, že dál budete s chutí a citem zpívat tak, jak jsme to měli možnost slyšet dnes.“
Naše zpěvačky měly zastoupení ve čtyřech kategoriích a ve všech získaly cenné kovy:
* Tereza Juračáková získala zlaté pásmo a stala se absolutní vítězkou své kategorie.
* Adéla Přadková získala zlaté pásmo a stala se rovněž absolutní vítězkou své kategorie.
* Magdaléna Jurková získala stříbrné pásmo.
* Majda a Adéla získaly zlaté pásmo v kategorii komorní zpěv.
Děvčatům moc blahopřejeme a velké poděkování míří také paním učitelkám Eleně a Věrce za jejich neúnavnou péči o všechny zpěváky.
© 2025 Základní umělecká škola, Frenštát pod Radhoštěm, Tyršova 955, příspěvková organizace
Kontaktovat webmastera, Prohlášení o přístupnosti, Mapa stránek | ANTEE s.r.o. - Tvorba webových stránek, Redakční systém IPO